Zapewnij swojemu gospodarstwu ekologiczne zbiorniki na szambo. Szamba plastikowe z montażem poznań

Szamba z żywicy poliestrowej z włóknem szklanym stają się coraz częściej alternatywą dla szamb betonowych. Ekologiczne zbiorniki na szambo są znacznie bardziej szczelne od betonowych odpowiedników. Ich waga jest znacznie mniejsza, co pozwala na szybki montaż zbiornika do instalacji kanalizacyjnej.

 

Ekologiczne zbiorniki na szambo mają tą zaletę, że w przypadku zmiany sposobu odprowadzania nieczystości można je wykorzystać np. jako osadnik, przy przydomowej oczyszczalni ścieków lub po dokładnym oczyszczeniu jako zbiornik na deszczówkę. Przy montażu zbiornika należy wypełnić go wodą do 1/4, 1/2 lub 3/4 wysokości, a następnie obsypać piaskiem do wysokości lustra wody. Potem trzeba zagęścić piasek wypełniający wykop, podłączyć instalację doprowadzającą ścieki do zbiornika. Na końcu wykop jest zasypywany i montowany jest właz rewizyjny lub nadbudowa pokrywy. Nie musimy tego robić sami, możemy skorzystać z usług profesjonalistów. Zapewnią nam niezbędny komfort.
Szamba plastikowe z montażem Poznań – problem braku kanalizacji masz już z głowy, dzięki zamontowaniu ekologicznego zbiornika na szambo.

Author: fabrykarolet.com.pl