Markizy czy rolety – co jest lepsze? Rolety zewnętrzne Jelenia Góra

Osłona okna może pełnić różnorodne funkcje. Możemy zastosować folie na okna lub rolety. Wybierając tę do naszego domu, powinniśmy rozważyć na jakich właściwościach najbardziej nam zależy. Czy szukamy osłony przed słońcem lub deszczem? Czy potrzebujemy ochronić nasz dom przed włamaniem? W zależności od potrzeb, możemy wybrać rolety zewnętrzne lub markizy.

Rolety zewnętrzne Jelenia Góra

Rolety zewnętrzne Jelenia Góra. Ze względu na funkcję wyróżnia się kilka typów rolet. Tradycyjne przede wszystkim ograniczają dostęp promieni słonecznych do domu. Zbudowane są najczęściej z aluminium lub plastiku. Rolety antywłamaniowe są już znacznie solidniejsze, bo też głównie maja chronić przed nieproszonymi gośćmi. Składają się ze wzmocnionego aluminiowego płaszcza, rygli, bolców antywłamaniowych oraz specjalnej blokady w kasecie. Z kolei wersja termoizolacyjna poprawia izolację okna przed wzrostem i spadkiem temperatury. Płaszcz tworzy się najczęściej z PCV.

Markiza Jelenia Góra. Markizy to rozwiązanie praktyczne na tarasy i do ogrodów, które głównie chroni przed warunkami atmosferycznymi – zbyt mocnym słońcem lub deszczem. Może również pełnić funkcję dekoracyjną naszej przydomowej przestrzeni.

W zależności od potrzeb możemy dobrać ochronę, która sprosta wszystkim naszym oczekiwaniom i ułatwi codzienne funkcjonowanie.

Author: fabrykarolet.com.pl