Kucharz w każdym domu

Czy to możliwe, aby a w każdym domu był profesjonalny kucharz?

Tak, i bynajmniej nie mówię tu o laureatach konkursów kulinarnych czy szefów pobliskich restauracji. Mowa o profesjonalnym urządzeniu do gotowania jakim niewątpliwie jest thermomix.
Thermomix jest unikalnym i uniwersalnym robotem kuchennym, który zmieni nasz sposób gotowania. Jeśli jesteśmy w jego posiadaniu, możemy wyrzucić część urządzeń z których dotychczas korzystaliśmy w kuchni. Nasz nowy robot kuchenny posiada funkcję dwudziestu urządzeń, wyświetlacz o przekątnej 6, 8 cala oraz wbudowaną aplikacje pozwalającą na szybkie przygotowywanie potraw z wprogramowanej książki kucharskiej.
Niezależnie od tego czy będziemy chcieli przyrządzić zupę pomidorową z zacierką ryżową czy ciasto bez glutenu i laktozy, thermomix nam to umożliwi ale też ułatwi i przyspieszy proces przygotowania ulubionego dania,
Gotowanie i robienie wypieków to tylko dwie z wielu opcji naszego nowego podręcznego kucharza, oprócz tego będziemy mogli wykonać proces fermentacji tworząc ulubione jogurty i sery, przygotować mięso techniką sous-vide czy nawet bezpośrednio po wrzuceniu już składników wykonać wstępne mycie produktów przed przejściem do działań.
Thermomix niewątpliwie jest przełomem w branży kuchennej, obecnie liderem rynku ale tez prekursorem z wizją przyszłości.

 

Author: fabrykarolet.com.pl