Oferta

Trudno wyobrazić sobie współczesne budownictwo mieszkaniowe bez rolet zewnętrznych, okien i bram garażowych. Rolmet proponuje Państwu kompletną gamę produktów przystosowanych do każdego typu budownictwa, dla budynków nowych i remontowanych. Wiele lat badań i doświadczeń w produkcji rolet oferuje korzyści w zakresie izolacji cieplnej, lekkości konstrukcji, solidności i ekologii.

W naszej ofercie znajdą Państwo duży wybór systemów rolet przeznaczonych do stosowania w istniejących budynkach i do tych nowo budowanych. Nasze systemy rolet łączą w sobie funkcjonalność i estetykę. Funkcjonalne rozwiązania pozwalają na przystosowanie ich do każdego rodzaju stolarki okiennej, możliwość stosowania wielu rodzajów profili w szerokim zakresie wymiarów. Roleta PVC całkowicie zakryta wewnątrz i na zewnątrz z rewizją od wewnątrz pomieszczenia,pozwala na uzyskanie optymalnej izolacji termicznej otworu okiennego. Wysoka jakość i inteligentne rozwiązania techniczne gwarantujące estetykę i dogodny dostęp przy konserwacji rolet.Oferujemy Państwu rolety zewnętrzne aluminiowe o właściwościach zabezpieczających, ocieplających oraz wygłuszających.

offer_slice

Rolety to zwijane zasłony, wykonane z profili aluminiowych,montowane nad otworem lub w otworze okiennym.Stanowią one doskonałą ochronę naszego mienia. W celu skuteczniejszej ochrony istnieje możliwość zamontowania w listwach końcowych rygli ręcznych lub automatycznych, bądź też, jeśli roleta zamykana jest od zewnątrz, zamka baskwilowego. Rygle zabezpieczają przed podniesieniem pancerza od zewnątrz.Podnoszone i opuszczane są poprzez nawijanie na wałek przy pomocy taśmy,lub napędu elektrycznego.

Bramy rolowane wykonane zostały w taki sposób, aby funkcjonalność i precyzja współgrały z komfortem i minimalizmem. Po zamontowaniu zajmują bardzo mało miejsca, są wygodne w użyciu i utrzymaniu – to zalety doceniane przez Klientów.Bramy rolowane zbudowane są z trwałych profili aluminiowych wypełnionych pianką poliuretanową, co zapewnia ochronę przed utratą ciepła. W przypadku garaży podziemnych doskonałym rozwiązaniem, są bramy z profilami wentylacyjnymi.

Bramy segmentowe to bogata kolorystyka, nowoczesne wzornictwo oraz indywidualne dostosowanie do gustu Klienta, a przede wszystkim komfort codziennego użytkowania. Dopasowanie przetłoczeń, kolorów, przeszkleń i wykończeń – to pole do popisu dla wyobraźni, które z pewnością zaowocuje jedyną w swoim rodzaju bramą odpowiadającą wszystkim Państwa wymaganiom

Jako Somfy EKSPERT stosujemy napędy i systemy sterowania do wszelkiego rodzaju rolet, osłon okiennych oraz bram garażowych i wjazdowych, które mogą być obsługiwane automatycznie lub za pomocą szerokiej gamy przełączników firmy Somfy.