O nas

Jesteśmy producentem rolet zewnętrznych i bram garażowych działającym na rynku producentów od 2005 roku. Nasze rolety wykonujemy w systemach rolet zewnętrznych elewacyjnych FIRMY ALUPROF oraz systemach rolet na okiennych FIRMY SKS.

Poza bramami i roletami oferujemy bogatą gamę okien,parapetów, roletek materiałowych, moskitier.

Współpracujemy tylko ze światowymi liderami, którzy zaopatrują nas w produkty  o najlepszych parametrach termicznych i statycznych. Naszym najważniejszym celem jest zadowolenie naszych Klientów, stąd też dostosowaliśmy naszą działalność do Ich potrzeb. Na Państwa życzenie sporządzimy ofertę cenową dostosowaną do Państwa oczekiwań w oparciu o najnowsze technologie. Okna które posiadamy w swojej ofercie produkowane sa z profili BRUEGMANN, ALUPLAST lub SCHÜCO  pięcio i sześcio komorowe. Wyposażamy je w okucia obwiedniowe SIEGENIA i szyby o współczynniku przenikalności termicznej od k=1.0W/m2*K do k=0,5W/m2*K o najwyższej jakości.

Doświadczona, wysoko wykwalifikowana kadra jest gwarancją wykonania Państwa zleceń sprawnie i na najwyższym poziomie. Wszystkie nasze wyroby mogą być na Państwa życzenie zamontowane i serwisowane przez nasze ekipy serwisowo – monterskie.

Naszym najważniejszym celem jest zadowolenie naszych Klientów, stąd też dostosowaliśmy naszą działalność do ich potrzeb.